Про нас

Чому варто вибрати саме наш магазин?

Наша компанія виробляє меблі з екологічно чистої деревини, але при цьому ми гарантуємо Вам її довговічність і стійкість. Офіційна гарантія якості 24 місяці.
Оскільки ми розуміємо важливість відповідності предметів інтер'єру смакам і особливостям натури покупців, то пропонуємо Вам різноманітний дизайн і широку колірну гамму. Якщо Ви шукаєте незвичайні стільці, столи з дерева, обідні комплекти для свого будинку, то відмінним рішенням буде - купувати їх в нашому магазині.

MARKO Furniture докладає всіх зусиль, щоб Ви залишалися задоволені нашою продукцією, адже ми розраховуємо на довгострокову співпрацю з кожним покупцем. Ми пропонуємо меблі як оптом, так і в роздріб. Також діють знижки на товар, враховуючи обсяг замовлення. Вартість продукції істотно нижче середньо ринкової. Купувати меблі Закарпаття від Марко - вигідно.

Просто зв'яжіться з нами, і ми Вам допоможемо з вибором і відповімо на всі Ваші запитання! Компанія надає безкоштовну консультацію дизайнера, який з допомогу монтажу покаже, як буде виглядати меблі у вашому будинку і зможе дати ділову пораду.

         

Також Марко активно співпрацює з такими відомими фірмами як Eskada-m, Apparel, Exsim-Textil, Удача і багатьма іншими.

На початку 2017 року, на виробництві почалось вироблятися продукція з логотипом Марко. За рахунок чого, ми чітко провели межу, між нами, і тими, хто намагається нас підробляти.

Таким чином, на нашу продукцію з'явився наш логотип.

Логотип ви можете побачити як на стільцях, так і на столах нашого виробництва.

Як нас знайти: